Güzellik & MakyajKültür & SanatMagazinManşet

10. Yılını Görkemli Bir Lansmanla Kutladı

10. Yılını Görkemli Bir Lansmanla Kutladı

Ege bölgesinin inşaat sektöründeki öncü firmalarından olan FUYAPI A.Ş. 10. yılını geçtiğimiz günlerde verdiği bir davet ile kutladı. Aydın Kuşadası’ndaki Charisma De Luxe Hotel’de FUYAPI A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Özer Ünsal ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Funda Ünsal 270 kişilik seçkin davetlisini görkemli gecede ağırladı. Davetin sunuculuğunu Özge Ulusoy üstlenirken gecede aynı zamanda sahne alan Yeşim Salkım ise şarkıları ile  geceye renk kattı…

‘’Çocukluğum burada geçti.’’

Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Özge Ulusoy ve Yeşim Salkım, Kuşadası’nı çok sevdiğinden bahsetti. Ulusoy, “Biliyorsunuz ben yatırım yapmayı seven biriyim. Bizim burada da evimiz var. Buraları çok seviyorum. Bu sıralar işlerden dolayı gelemesem de  çocukluğum neredeyse burada geçti.”  dedi.

‘’Aşk karın doyurmuyor.’’

Yıllar sonra setlere geri dönen Yeşim Salkım, “Buralar gerçekten cennet, ülkemizin her karış toprağı çok değerli. O yüzden böyle değerli yerlere sahip çıkmalıyız.” dedi. “Aldatmak” dizisi ile ekranlara dönen Salkım, “Çekimleri çok güzel geçiyor. Setleri özlemişim. Uzun zaman oldu. Doğru proje de olunca tekrar geri döndük.” dedi. 9 yıldır aşk hayatında kimse olmayan Salkım’a “Aşka kapılarınızı kapattınız mı? Sizi uzun zamandır kimse ile görmüyoruz.” sorusuna ” Hayır, aşka kapalı değilim. Doğru insanı bulmak zor. Şu an çocuklarımın hayatı ile ilgileniyorum.

Gizem büyüdü zaten, doğru insan olursa tekrar aşka kavuşabilirim. Ama aşk da artık karın doyurmuyor. Sevgi ve saygı çok önemli” dedi.

İlgili Haberler