Diyet & BeslenmeEğitimGüzellik & MakyajKültür & SanatMagazinManşetMüzikSağlıkTeknolojiÜst Manşet

Alina Boz ve Umut Evirgen baş başa tatilde! BODRUM’DAN SONRA ÇEŞME!

Geçtiğimiz yaz başından beri aşk yaşayan işletmeci Umut Evirgen ile oyuncu Alina Boz, 2 Aralık’ta nikâh masasına oturmuştu. ‘Ayrılık’ iddialarıyla gündeme gelen ünlü çift, Çeşme’de tatilin tadını çıkarırken objektiflere yakalandı.
Alina Boz ve Umut Evirgen baş başa tatilde

Tuba Büyüküstün, Melisa Şenolsun ve Serenay Sarıkaya gibi ünlüler dünyasından birçok isimle yaşadığı birlikteliklerle adından sıkça söz ettirmeyi başaran işletmeci ve yönetmen Umut Evirgen, geçtiğimiz sene oyuncu Alina Boz ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

Ünlü çift, 2 Aralık’ta yakın dostları ve ailelerinin katılımıyla gerçekleşen bir törenle hayatlarını birleştirmişti. Alina Boz’un şahitliğini Burak Can ve Cemre Beygüven üstlenirken, Umut Evirgen’in şahitleri Özge Özpirinçci ile Fatih Terim olmuştu.

“GÖRÜNCE CANIM SIKILIYOR”

İkilinin nikah masasına oturmasından kısa bir süre sonra ise boşanacakları yönünde yapılan haberler magazin gündemine gelmişti. Evirgen, ayrılık iddialarına tepki göstererek şu açıklamayı yapmıştı:

Arkadaşlar kim olduğunu bilmiyorum ama internette saçma sapan haberler dolaşıyor. ‘Umut ve Alina boşanıyor! Bu evlilik yürümez’ gibi saçma sapan… Böyle haberlerin aslı yok, biz çok mutluyuz. Bu tür haberlere itibar edilmesin, görünce canım sıkılıyor.

BODRUM’DAN SONRA ÇEŞME!

Alina Boz, eşi Umut Evirgen ile havaların ısınmasıyla soluğu Bodrum’da almıştı. Bir kaç günlük tatil sonrası çift önceki gün de Çeşme Dalyan The Beach of Momo da görüntülendi.

Alina Boz ve Umut Evirgen baş başa tatilde

 

GÜNEŞİN TADINI ÇIKARDILAR

Beach’e gelir gelmez restoran kısmında oturan Boz ile Evirgen, yemek yedikten sonra şezlonglarına geçerek güneşlendi.

İlgili Haberler