MagazinManşetÜst Manşet

Anne-kız tatilde! Deniz ve güneşin tadını çıkardılar

Derya Bedavacı, geçtiğimiz haziran ayında Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi’nde konser vermişti. Ünlü şarkıcı, ‘Dişi Müslüm Gürses’ tezahüratlarıyla sahneye çıkmıştı.

“BÜYÜK ONUR”

Hayranları tarafından ‘Dişi Müslüm Gürses’ olarak anılmasıyla ilgili konuşan Bedavacı, “Benim için Müslüm Gürses çok önemli. Onu çok seviyorum. Allah rahmet eylesin. Sahnede onun şarkılarını çok okuyorum. Ona benzetilmek benim için büyük onur. Keşke onun yerini tutabilsek ama çok zor. Onun gibisi gelmez. Büyük usta, büyük bir kültür” ifadelerini kullanmıştı.

“RAPÇİ DEĞİLİM, DAMARCIYIM”

Bedavacı, arabesk ile rap kıyaslaması hakkında ise “Ruhu olan, hikayesi olan tüm damar şarkıların yorumcusuyum. Bir Müslüm Gürses şarkısını 10 tane alternatif rap şarkısına değişmem. Rapçi değilim, damarcıyım. Duygusu olmayan bir şarkıyı okumam. Şarkının ruhunun olması çok önemli. Bu yüzden arabesk şarkılarını okumayı çok seviyorum” demişti.

KIZIYLA TATİLE ÇIKTI

Ünlü isim, son olarak Murat Bedavacı ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Ada Su ile birlikte Bodrum Ortakent’teki Lugga Beach’te objektiflere takıldı.

Anne-kızın turizm cennetindeki keyifli anları kameralara böyle yansırken, ikili gün boyu deniz ve güneşin tadını çıkardı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRDerya Bedavacı sahnesinde Bilal Sonses sürpriziHaberi Görüntüle

Derya Bedavacı sahnede Müslüm Gürses'i andı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRDerya Bedavacı sahnede Müslüm Gürses’i andıHaberi Görüntüle

İlgili Haberler