Magazin

Asel Köroğlu “Mood Ödül Gecesinde”

Bu yıl 13.’sü düzenlenen Mood Ödülleri, CP Otel Ankara’da yapılan törenle sahiplerini buldu. Gece sanat, spor ve iş dünyasının ünlü isimlerini bir araya getirdi…

Haber : Asel Köroğlu

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Mood Ödül gecesinde En güncel magazin haber siteleri ödülünü Cine5TV; Alem Magazin ve Olay Magazin haber grubu aldı. Geceye Ankara’dan katılan magazin muhabiri Asel Köroğlu, haber grubuna bu ödülü layık gördüğü  için Burak Akan Medya’ya teşekkürlerini iletti… 

Gecede ödülü haber grubu adına alan Asel Köroğlu, Hocası Ali Fikret ile bu mutluluğu paylaştılar…

Ayrıca gecede sanatçılar ve ünlüler ile birebir sohbette bulunan Asel Köroğlu; yapacağı yeni röportajlar için oldukça fazla done biriktirdi. 

Gece boyunca sosyal medyasından defile, şov ve mini konserleri de canlı yayınlayan Asel Köroğlu, “Bomba gibi magazin haberleri ile 2024 yılında da beni takip etmeye devam edin” dedi. 

Asel Köroğlu; Yönetmen Burak Akan’ın düzenlediği muhteşem ödül töreninde;  jüri eşliğinde bizi seçerek bu büyük ödüle layık gördüğü için MOOD Medya’ya teşekkür ederiz” dedi.

Burak Akan, “Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz Mood Ödüllerimizi bu yıl Ankara’da gerçekleştirdik. Jüri oylarının yanı sıra halk oylamasında kazananlar ödüllerine kavuştular. Her yıl olduğu gibi bu ödül sahiplerine uğur getirecek” dedi.

Asel Köroğlu; gecede cemiyet hayatının önde gelen isimleri ile de sohbet ederek, “İlerde ki günlerde yeni yayınlar yapacağının müjdesini de verdi. 

 

İlgili Haberler