EğitimKültür & SanatMagazinManşet

“Balina” Oyununa İlgi Büyüktü

“Balina” oyununa ünlü isimler ve tiyatro severlerden yoğun ilgi!

Türkiye’de ilk kez tiyatro sahnesine taşınan ‘’Balina’’ prömiyerini gerçekleştirdi. İbrahim Çiçek’in yönetmenliğinde, Enis Arıkan, Şebnem Bozoklu, Yağız Can Konyalı, Helin Kandemir ve Emine Evirgen’in rol aldığı “Balina” oyunu, dün akşam etkileyici hikayesi ve sahnelenmesiyle dakikalarca ayakta alkışlandı.

Gerçekleşen prömiyere, Hande Ataizi, Nur Fettahoğlu, Selma Ergeç Yasemin Kay Allen, Selin Şekerci, Hande Doğandemir, Nilperi Şahinkaya, Rıza Kocaoğlu, İbrahim Selim, gibi ünlü isimler yoğun ilgi gösterdi.

 “Balina” ilk kez Türkiye tiyatro sahnesinde tiyatro severlerle buluştu.

Tiyatro oyunu Hande Ataizi, Nur Fettahoğlu, Selma Ergeç, Yasemin Kay Allen, Selin Şekerci, Hande Doğandemir, Nilperi Şahinkaya, Emre Yusufi, Aslıhan Karalar, Rıza Kocaoğlu, İbrahim Selim, Mehmet Ozan Dolunay, Caner Topçu, Burak Can, Meltem Akçöl, Nazlı Bulum, Gizem Örge, Hakan Kurtaş, Ece Yaşar, Gizem Hatipoğlu, Mina Derman, gibi aralarında ünlü isimlerin de bulunduğu prömiyerini dün akşam  gerçekleştirdi.

İbrahim Çiçek’in yönettiği ve Enis Arıkan, Şebnem Bozoklu, Yağız Can Konyalı, Helin Kandemir ve Emine Evirgen’in performanslarıyla bir baba-kızın çok geç kaldıkları küçük bir kavuşma hikayesinin anlatıldığı Balina oyunu, Kia, URBAN Care, Estée Lauder ve Art de Huile’in katkılarıyla ilk gösterimini gerçekleştirdi. Dakikalarca ayakta alkışlanan ve büyük beğeni toplayan “Balina” oyunu, sezon boyunca  tiyatro severlerle buluşmaya devam edecek.

İlgili Haberler