MagazinManşetÜst Manşet

Bekâr hayatına hızlı başladı… Her gece başka bir yerde

İKİNCİ KEZ EVLİLİĞİ YIKILDI
Gösteri dünyasının en güzel ünlülerinden biri olan 51 yaşındaki Sofia Vergara da işte böyle bir durumda.

2015 yılında evlendiği Joe Manganiello ile ayrılık kararı alan Vergara, hayatının yeni bir yol ayrımında. 46 yaşındaki Joe Manganiello ile kurduğu hayatına dair alışkanlıkları çoktan tarihin tozlu sayfalarına karıştı.

Vergara hayatında ikinci kez bekârlık günlerine geri döndü. Elbette onun da bu yeni duruma alışması biraz zaman alacak.

 

Sekiz yıllık evliliği bitmişti: Bekâr hayatına hızlı başladı... Her gece başka  bir yerde

 

İÇİNDE KOPAN FIRTINALARI BÖYLE SUSTURUYOR
Her ne kadar kameralara takıldığında ya da sosyal medya sayfasında göründüğü kadarıyla yüzü hala gülüyor olsa da belli ki Sofia Vergara’nın da içinde fırtınalar kopuyor. O da bu fırtınaları durdurmanın bir yolunu buldu: Kendini tamamen gece hayatına bıraktı.

Hemen hemen her gece bir partide ya da bir restoranda görüntüleniyor güzel yıldız. Üstelik bununla da yetinmeyip sosyal medya sayfasından da hayatına yeni bir yön verdiğini, boşandığı için “karalar bağlamadığını” gözler önüne seriyor.

Vergara, geçtiğimiz hafta da hemen hemen her gece çıktığı bir gezmede görüntülendi. Artık parmağında evlilik yüzüğü ve yanında da kocası Joe Manganiello yoktu ama kendisi gibi neşe dolu kız arkadaşları onu hiç yalnız bırakmadı.

Bazı yorumlara göre eski eşine “neler kaçırdığını” göstermek ister gibi en şık ve en bakımlı haliyle çıktı üstelik bu gece gezmelerine.

İlgili Haberler