MagazinManşetÜst Manşet

Beste Açar’dan Alper Kömürcü’ye: Herkes haddini bilecek!

Merhum sanatçı Kayahan’ın kızı Beste Açar ile eşi İpek Açar Kömürcü arasında uzun yıllardır süren gerilim başka bir boyuta taşındı. Beste Açar, bu kez İpek Açar Kömürcü’nün eşi Alper Kömürcü’ye yüklendi.

“TEHDİT ARAMALARINI VE MESAJLARINI GÖRDÜM”

Beste Açar, şu iddiada bulundu: Alper Kömürcü’nün eski orkestramdaki müzisyenlere ‘Beste’ye çalarsanız TRT’de bir daha çalamazsınız’ diye tehdit aramaları ve mesajlarını da bugün gördükten sonra ‘artık yeter’ demek zamanı! Herkes haddini bilecek. Şunu sakın unutmayın; bir şeyleri hasıraltı etmek onların var olduğu gerçeğini değştirmez, susmaksa her bir durum için yaptığınız sessiz anlaşmalardır, durumu değiştirmez.

Beste Açar ayrıca, “Konser provamda öğrendiğim hakkımda söylenen bu hadsizliği yaradana havale ettim. Şarkıların babamın şarkıları olduğunu hatırlatmak isterim Alper Kömürcü” ifadelerini kullandı.

BABASININ ŞARKILARIYLA KONSER TURUNA BAŞLIYOR

‘Kar Beyaz’ gibi Türk pop müziğine damga vuran bir şarkı yazan yakın zamanda kendi tekli şarkısını yayımlayan Best Açar, ‘Efsane Kayahan şarkılarıyla Beste Açar’ ismiyle seri konser turuna yarın başlıyor. Beşiktaş’ta başlayan konser serisi Eskişehir ve Ankara’da devam edecek. Beste Açar, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın düzenlediği Kültür Yolu Festivali’yle de Türkiye’nin dört bir yanında sevenleriyle buluşacak.

İlgili Haberler