EğitimGüzellik & MakyajKültür & SanatMagazinManşetModaSağlıkÜst Manşet

Cemiyet Hayatının Gülen Yüzü Yeni Yaşını Kutladı

Nice Güzel Yaşlara Derya Filiz

Düşler Atölyesi Medyanın Kurucu sahibi ve Ankara Ticaret Odası Reklam ve Görsel İletişim Komitesi Başkanı Derya Filiz Dalga’ya, doğum gününde şirket çalışanları ve ailesi tarafından sürpriz bir parti düzenlendi…

Derya Filiz Dalga yaş gününü önce çalışma arkadaşları, daha sonra ailesiyle birlikte kutladı. Derya Hanım, ailesiyle yapılan kutlamada eşi Ercan Dalga ve oğlu Ahmet Efe ile birlikte pastasını kesti. Çok nefis dileklerim var İnşallah olur diyerek pastasının mumlarını üfleyen Derya Hanım’ın mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Ailesiyle ve çalışma arkadaşları ile yapılan doğum günü kutlamasından kareleri sosyal medya hesabından paylaşan Derya Hanım yeni yaşıma girerken ailem ve çalışanlarımla olduğum için çok mutluyum dedi.

YORUM YAĞMURUNA TUTULDU…

Çok çok mutlu senelere, iyi ki doğmuşsun, nice güzel yaşlara gibi yorumlara da cevap veren Derya Filiz Dalga yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu.

Derya Hanım’a sosyal medya hesabına yüzlerce beğeni olurken, yeni yaş yorumları da ard arda gerçekleşti… Sıcak bir yaz günü doğmuşum, çok nefis dileklerim var inşallah olur. Kalbini kalbimden ayırmayan dostlarımı da şu an bir bir anıyorum. İyi ki varsınız,  şeklinde mesaj yayınlamayı da ihmal etmedi.

İlgili Haberler