Kültür & SanatMagazinManşetModa

CİNE5TV KIRMIZI HALIYA DAMGASINI VURACAK

Altın Başarı Ödülleri, İstanbul Şişli Tiyatrosu’nda sahiplerini bulacak. 30 Ocak’ta düzenlenecek ödül töreni, saat 19.30’da start alacak…

Cine5Tv Yönetim Kurulu Başkanı Fethi Demirkol ve Cine5Tv’nin sunucusu Asel Köroğlu her zamanki gibi yapacakları yayınla yine bir ilk’e imza atacaklar.

Cine5Tv Yönetim Kurulu Başkanı Fethi Demirkol yaptığı yazılı açıklamada; “30 Ocak günü Şişli Tiyatrosunda gerçekleşecek olan ödül töreninde kırmızı halı röportajlarıyla da yeniden adımızdan söz ettireceğiz. Bu gece Cine5Tv’nin sunucusu Asel Köroğlu Altın Başarı ödüllerini sunacak. Türkiye’nin kanalı olma yolunda hızla büyüyen ve ilerleyen Cine5Tv Ünlü sunucu Asel Köroğlu’nu geçtiğimiz günlerde  Ankara’dan İstanbul’a transfer etmişti. Altın Başarı Ödülleri gecesini kaçırmayıp bizi izlerseniz mutlu oluruz” dedi.

Asel Köroğlu ” Cine5Tv ailesinde olmak beni çok mutlu ediyor. Cine5Tv Yönetim Kurulu Başkanı Fethi Demirkol beni İstanbul’a çağırdığı için teşekkür ederim. Altın Başarı Ödülleri, İstanbul Şişli Tiyatrosu’nda sahiplerini bulacak. 30 Ocak‘ta düzenlenecek ödül tören öncesi Kırmızı halı röportajlarımızı izlemenizi tavsiye ederim. Tören saat 19.30’da start alacak. Ödül alanları şimdiden tebrik ederiz” dedi.

 

İlgili Haberler