Diyet & BeslenmeEğitimGüzellik & MakyajKültür & SanatMagazinManşetModaSağlıkÜst Manşet

DOSTLAR ALIŞVERİŞTE GÖRSÜN

DOSTLAR ALIŞVERİŞTE GÖRSÜN

ÖZGE ULUSOY ETKİNLİK GÜNÜ

Podyumların başarılı isimlerinden Özge Ulusoy, önceki gün  objektiflere yansıdı.

Etkinlik için Raffles otele gelen Özge Ulusoy, daha sonra Zorlu AVM kısmına geçerek alışveriş yaptı. İlk durak olarak Beymen mağazasında soluğu alan güzel manken, bir süre yeni sezon ürünlerini inceleyip alışveriş yaptı. Yanına gelen sevenleriyle hatıra fotoğrafı çektirip ayak üstü de olsa sohbet etmeyi ihmal etmeyen Özge Ulusoy, yoğun telefon trafiği yaşarken objektiflere yansıdı. Telefonda konuşmasına rağmen muhabirlerin fotoğraf isteğini kırmayan güzel manken, sempatik ve eğlenceli tavırlarıyla dikkat çekerken, güzelliği ve şık kombini ile beğeni topladı.

ŞÜKRÜ ÖZYILDIZ İLGİ ODAĞI

Ekranların yakışıklı oyuncusu Şükrü Özyıldız, geçtiğimiz gün  objektiflere yansıdı. Öğlen saatlerinde geldiği AVM’de bir süre mağazaları dolaşıp alışveriş yapan yakışıklı oyuncu, muhabirlerin fotoğraf isteğini kırmayıp objektiflere poz verdi.

Yanına gelen sevenleriyle hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmeyen yakışıklı oyuncu, bir süre ilgi odağı oldu. Daha sonra meydan katında bulunan bir restorana geçen başarılı oyuncu, yorgunluk kahvesi içip günü sonlandırdı.

NİLPERİ ŞAHİNKAYA & EMRE YUSUFİ ÇABUCAK ALIŞVERİŞ

Ekranların güzel ve başarılı oyuncusu Nilperi Şahinkaya, geçtiğimiz gün heykel sanatçısı olan sevgilisi Emre Yusufi ile  objektiflere yansıdı. Ikili geldikleri AVM’de bir süre mağazaları dolaşıp çabucak alışveriş yaptıktan sonra meydan katında bulunan cafeye oturdu.

Burada öğlen yemeği yiyip keyifli vakit geçiren çift, AVM’den ayrılmak üzereyken objektiflere yakalandı. Erşan Kuneri 2’nin çekimlerine devam ettiklerini belirten Nilperi Şahinkaya, muhabirlere kolay gelsin arkadaşlar dedikten sonra AVM’den ayrıldı. İkilinin keyifli ve neşeli halleri ise dikkatlerden kaçmadı.

PELİN KARAHAN TİYATRO ÖNCESİ ALIŞVERİŞ

Ekranlardan tiyatro sahnelerine geçiş yapan güzel ve başarılı oyuncu Pelin Karahan, geçtiğimiz gün objektiflere yansıdı. Yakın arkadaşlarıyla geldiği AVM’de bir süre mağazaları dolaşıp yeni sezon ürünlerini inceleyen başarılı oyuncu, daha sonra soluğu cafede aldı.

Burada öğlen yemeği yiyip yakın arkadaşlarıyla kahve eşliğinde keyifli vakit geçiren Pelin Karahan, ‘’Tiyatromuz ‘Şaşırt Beni’ son gaz devam ediyor, iş güç koşturuyoruz, çocuklar ev derken fırsat buldukça değerlendirmeye çalışıyorum’’ dedi. Muhabirlerin fotoğraf isteğini kırmayıp objektiflere poz veren güzel oyuncunun, AVM tarzı ve stili dikkatlerden kaçmadı.

İlgili Haberler