MagazinManşetÜst Manşet

Dünya Aydoğdu’nun çırılçıplak pozu olay oldu

“Adını Sen Koy” dizisindeki psikopat karakteri Yıldız’da sergilediği porformansla kendine haklı bir ün sağlayan Dünya Aydoğdu’nun verdiği cesur pozlar sosyal medyada olay oldu. Oyunculuğunun yanı sıra, yogi ve ses terapistliği de yapan Dünya Aydoğdu, fotoğraflarıyla takipçilerinin büyük beğenisi kazandı

Aynı zamanda bir yoga tutkunu ve yoka ustası olan Dünya Aydoğdu, her fırsatta yoga yapmaktan büyük aldığını ifade ederken, herkese de tavsiye ediyor.

Oyuncu Dünya Aydoğdu’bu fotoğrafının altına, “Lotus with many thorns (Bir sürü dikenli nilüfer)” diye yazdı

34 yaşındaki oyuncu, bu fotoğrafını ise, “A late summer song (Son bir yaz şarkısı)” ifadeleriyle paylaştı.

Dünya Aydoğdu, eski sevgilisi Egemen Aykın’ın takıntısından KADES uygulamasıyla kurtulmuştu. Eski sevgilisinden ayrıldıktan sonra ölümle tehdit edilen genç oyuncu, 20 Mart’ta okulun kapısında eski sevgilisini görünce panik butonuna basmıştı.

Adını Sen Koy ve Paramparça isimli dizilerdeki rolleriyle adından bahsettiren ünlü oyuncu Dünya Aydoğdu, geçtiğimiz günlerde İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunmuştu. İddiaya göre 2018 yılından 2020 yılına kadar arkadaşlık yaptığı eski erkek arkadaşı Egemen Aykın, genç oyuncunun peşini bırakmadı.

Aylarca her gün genç kadının evinin önüne gelen Aykın, saat fark etmeksizin sosyal medya ve telefon üzerinden aradığı genç kadını, ‘Seni bulup, öldüreceğim s.’ şeklinde tehdit ve hakaret etmeye başladı.

Korkudan KADES uygulamasını indirdiğini ve panik butonuna basarak yardım istediğini kaydeden genç kadın, olay yerine gelen polisler sayesinde evine döndüğünü ifade etmişti.

Ünlü oyuncunun ihbarı sonrası olayla ilgili soruşturma başlatılmıştı.

İlgili Haberler