EğitimGüzellik & MakyajMagazinManşetModaÜst Manşet

Dünya Kadınlar Gününde “Funda Kurt” Farkı

Ankara’nın sevilen güzellik merkezi Funda Kurt healty beauty & Funda Kurt Academy Kadınlar Günü’nü özel bir etkinlikle kutladı. Etkinliğe Ankaralı kadınlar yoğun bir ilgi gösterdi…

Funda Kurt healty beauty & Funda Kurt Academy kurucusu Eğitmen ve Profesyonel Güzellik Koçu Funda Kurt; 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe Özel gerçekleştirdiği etkinlikte güzellik camiasını, merkezindeki son teknoloji cihazlar, profesyonel uzman kadrosu ve sağlıklı güzelliği en kaliteli şekilde uygulama prensibi ile büyüledi.
Bu özel günde birbirinden değerli misafirleri ağırlayan Funda Kurt, ücretsiz çekilişler, dev indirimler ve demo uygulamalar ile kadınlar gününün önemini, yine kadınları güzellikle buluşturarak gösterdi.

FUNDA KURT – KAMER GENÇOĞLAN

Etkinliğe katılanlar, Funda Kurt healty beauty & Funda Kurt Academy’nin hizmetlerini yakından tanıma fırsatı bulurken, aynı zamanda Kadınlar Günü’nü keyifli bir şekilde kutlama imkânı da buldular. Etkinlik, kadınların bir araya gelerek bilgilerden faydalanması ve birlikte güzel zaman geçirmesi açısından onlar içinde anlamlı bir deneyim oldu.

EBRU ÖZKAN – FUNDA KURT

GÖZDE KOCA

MEHTAP GAYRET

EMEL GAVCI – TUĞBA GÜZELÖNCÜ

FUNDA KURT – HATİCE AYDIN

ÖZLEM DEMİRKIRAN – FUNDA KURT – ALEYNA SAĞIRLI

FUNDA KURT – SUNA AKKAŞ – KAMER GENÇOĞLAN

FUNDA KURT – SEMRA AKDOĞAN – ESİN ÇETİN 

FUNDA KURT VE EKİBİ

İlgili Haberler