Diyet & BeslenmeEğitimGüzellik & MakyajKültür & SanatMagazinManşetModaSağlıkTeknolojiÜst Manşet

Ebru Polat makyajsız görüntülendi! ‘Maaşları yatırmaya geldim’

Ebru Polat, bir süre avukat olarak görev yaptıktan sonra kariyerini bambaşka bir alan olan müzik üzerine kurmaya karar verdi. 2007’de ‘Çetin Ceviz’ adını verdiği ilk albümünü çıkaran Polat, sahibi olduğu güzellik merkezleriyle de dikkat çekiyor. Ünlü isim, son olarak AVM’de bir bankamatik önünde objektiflere yansıdı.

Ebru Polat makyajsız görüntülendi Maaşları yatırmaya geldim

Ebru Polat, kendi markasının çıkaran ünlüler arasında yer alıyor. Ekim 2021’de ‘2. Sayfa’ programına konuk olan 40 yaşındaki güzel, “Benim kozmetik markam en çok satanlardan biri. Çünkü hep organik” ifadelerini demişti.

GÜNLÜK KAZANCI 40 BİN TL!

2021’de ticarete atılmaya karar veren şarkıcı, canlı yayında bir günlük kazancı açıklanınca herkesi şaşkına çevirmişti. Polat’ın bir günde bin 890 şampuan sattığı ve yaklaşık 40 bin TL kazandığı ortaya çıkmıştı.

Ebru Polat makyajsız görüntülendi Maaşları yatırmaya geldim

 

YAZI ARASI REKLAM ALANI

“AVUKAT HANIM DİYECEKSŞİNİZ”

Öte yandan Ebru Polat, 15 yıl aradan sonra asıl mesleği olanm avukatlığa da geri dönme kararı almıştı. Ekim 2022’de Instagram hesabından “Önümüzdeki hafta itibarıyla ‘Avukat hanım’ diyeceksiniz. 15 yıl sonra mesleğe dönüş” mesajını yazmıştı.

Ebru Polat makyajsız görüntülendi Maaşları yatırmaya geldim

 

“MÜZİĞİ DE ŞİRKETLERİ DE BIRAKMIYORUM”

İstanbul Barosu’nda çektiği görüntüsüyü yayınlamayı ihmal etmeyen Polat, “Müziği de şirketleri de bırakmıyorum arkadaşlar. Her şey aynı şekilde devam. Hatta yeni şarkı okumalarım var yakında. Yarın yeni bir ile güzellik salonu franchise yeni bir bayi veriyoruz” açıklamasını yapmıştı.

İlgili Haberler