Magazin

Emily Ratajkowski’nin sokak tarzı sosyal medyada gündem oldu!

Model ve oyuncu Emily Ratajkowski ile yapımcı Sebastian Bear-McClard, 23 Şubat 2018 tarihinde sade bir törenle dünyaevine girmişti. Ancak oğulları Sylvester Apollo Bear’ı 2021 yılının Mart ayında kucağına alan çiftin mutluluğu ne yazık ki beklendiği kadar uzun sürmemişti.

Defalarca aldatıldığını öğrenen Ratajkowski, Bear-Mcclard’dan boşanma kararı almıştı. Bu karardan kısa süre sonra birlikte yaşadıkları dairen taşınan ünlü isim, bekar hayatına başlamıştı.

SIK SIK FARKLI İSİMLERLE GÖRÜNTÜLENDİ

Ancak Emily, çok geçmeden Kim Kardashian’ın eski sevgilisi Pete Davidson, DJ Orazio Rispo, Jack Greer ve Eric André gibi yakışıklı isimlerle peş peşe, samimi hallerde objektiflere takılmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİREmily Ratajkowski: Harry Styles ile öpüşmemin bu kadar olay olmasını beklemiyordum!Haberi Görüntüle

YEŞİL DANTELLİ ELBİSESİ DİKKAT ÇEKTİ

Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken Emily Ratajkowski, yeşil dantelli bir elbise giydi. Model, ayakkabı tercinde ise seçimini siyahtan yana yaptı. Çantasında da siyah renkten vazgeçmeyen yıldız, tamamen transparan elbisesiyle yine sınırları zorladı.

Emily Ratajkowski'den Harry Styles açıklaması

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİREmily Ratajkowski’den Harry Styles açıklamasıHaberi Görüntüle

80 BİNE YAKIN BEĞENİ!

Emrata’nın paylaşımına kısa sürede 800 bine yakın beğeni geldi. Güzel modele, ”Gezegendeki en seksi kadın” gibi yorumlar yapıldı. Ancak bazı takipçileri Emrata’nın cesur stilini topa tuttu.

“SÜREKLİ ÇIPLAK DOLAŞMAK TEK KABİLİYETİN Mİ?”

Sosyal medya kullanıcılarının bir kısmı, sürekli cinsel obje olarak görülmekten rahatsız olan Emrata’nın böyle tercihler yapmasını samimi bulmadı. Bir takipçisi dünyaca ünlü yıldıza, ”Sürekli çıplak dolaşmak tek kabiliyetin mi?” yorumunu bile yaptı.

İlgili Haberler