Magazin

EXCLUSİVE BEAUTY GÜZELLİK SALONU ANKARA’DA AÇILDI

Sizin için en popüler güzellik bakım hizmetlerini hazırladık sloganı ile yola çıkan Exclusive Beauty Güzellik Salonu Ankara’da açıldı…

Foto: Oğuz Bulut

Exclusive Beauty Güzellik Salonu sahibi Alina Şahin, yaklaşık 7 yıldır Ankara’da yaşamakta. Güzellik benim hayatımın vazgeçilmez bir parçası olup, kadınları güzel ve fit yapmayı çok seviyorum diyen Alina Hanım açılışta yaptığı açıklamada; “Salonumuzda vücut şekillendirme için yeni nesil cihazlar bulunmaktadır. Bu makineler kilo vermenize yardımcı olduğu gibi aynı zamanda kaslarınızı güçlendirir ve cildinizdeki yağlardan kurtulmasına da yardımcı olur. Bunlar, estetik dermatolojide doğrulanmış teknolojilerdir. Teknolojinin yanı sıra salonumuzda İtalya’dan Vagheggi markasıyla profesyonel kozmetik ürünleri sunulmaktadır. Kozmetiğimiz selüliitle mücadele etmenize, yağ yakmanıza ve cildinizi sıkılaştırmanıza yardımcı olur. Ayrıca, cilt bakımı ve aroma terapi gibi geniş bir hizmet yelpazesi sunulmaktadır” dedi.

EN POPÜLER GÜZELLİK BAKIM HİZMETLERİ “EXCLUSİVE BEAUTY”DE

Salonumuz, yüz cildi bakımında sahip olduğu en son teknoloji ekipmanlarla gurur duyar diyerek sözlerine devam eden Exclusive Beauty Güzellik Salonu sahibi Alina Şahin; “Tüm ziyaretçilerimize Skinscan pH formula adlı özel bir makine aracılığıyla cilt kalitesi analizi ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bu analiz ile cilt tipinizi, cildinizin koruma seviyesini, yaşlanma derecesini ve kırışıklıkları öğrenebilirsiniz. Prosedürün ardından kozmetoloğumuz size ileride izleyeceğiniz bireysel bir program hazırlayacaktır. Müşterilerimize yüz cilt bakımı için birkaç farklı seçenek sunuyoruz. Bunlar arasında Hudrafacialile cilt bakımı, pigmentasyon ve farklı yaşlanma aşamalarındaki kırışıklıklarla mücadele kursları ve enjeksiyonsuz mezoterapi yer almaktadır” şeklinde konuştu.

GÜZELLİK MERKEZİNDE MİNİ KURSLARDA SUNULMAKTA

Eğer iğnelerden korkuyorsanız, doğru yerdesiniz! Tabi ki, GENOSYS profesyonel kozmetiği ile klasik yüz bakımı da sunuyoruz.  Müşterilerimize yüz bakımı kompleks hizmetlerini deneyebilmeleri için mini kurslar sunuyoruz açıklamasında bulunan Alina Hanım; “Yüz bakımı vücut bakımı kadar önemlidir, bu nedenle salonumuzda Wolf diode lazer ve vücut bakımı için özel kozmetik ürünleri bulabilirsiniz. Salonumuzun diğer salonlardan farkı, müşterilerimizin ziyaretten sonra sonu çalmasının önemli olmasıdır. Bu nedenle, kilo verme, aroma terapi ve sargılar içeren özel paketler geliştirdik” dedi.

MODERN TEKNOLOJİ VE YÜKSEK KALİTELİ ÜRÜNLER, MÜKEMMEL SONUÇLAR BURADA

Ayrıca, mini yüz bakımı prosedürünü de hizmetlerine dahil ettiklerini belirten Alina Şahin; “Müşterilerimizin tüm hizmet yelpazesini denemelerini ve uzun süre bizimle kalmasını önemsiyoruz, bu yüzden size yeni paketler ve hizmetlerimizde indirimler sunma sözü veriyoruz. Eğer uzun süre dayanıklı bir manikür istiyorsanız, tüm tırnak bakımı ve pedikür hizmetleri sizin için mevcuttur. Doğal tırnaklarınızda jeloje, oje ve tedavi edici kaplama seçenekleri sunuyoruz. Salonumuzun uzmanları, size uygun olan mükemmel manikürü yapacaklar. Modern teknolojiler ve yüksek kaliteli ürünler, mükemmel sonuçlar elde etmemize yardımcı olacak. Sunulan hizmetlerin kalitesinden memnun kalacaksınız!” şeklinde sözlerini noktaladı…

  

İlgili Haberler