Sağlık

Funda Kurt ve Ece Gürsel’in Programı Muhteşemdi

Ece Gürsel ve Funda Kurt çok keyifli bir program sundular ve beğeni ile izlendiler.

Ünlü model Ece Gürsel ve Yeni partneri  “Zirvenin en iyi ödüllü güzellik merkezinin sahibi” Funda Kurt’un Beyaz TV’de yaptıkları “Söz Sende” programı ilgi ile izlendi…

Haber: Ali Fikret

Her hafta cumartesi günü saat 13.00’da Yine dopdolu bir Söz Sende programında başarılı konukların katılımıyla Beyaz TV’de canlı olarak yayınlanan programda Ece Gürsel’in son partneri Funda Kurt idi.

Funda Kurt programın başlangıcında çok heyecanlı olduğunu belirterek; ”Heyecanlı olmaktan mutluyum. Ece Gürsel gibi ünlü bir model ile program yapmak çok hoş. Konuklarımıza beraber soracağımız ve alacağımız cevapların izleyicilerimize faydalı olması beni ayrıca mutlu edecektir” dedi.

Ece Gürsel’de Yeni partneri aynı zamanda programın yeni sunucularından Funda Kurt ile beraber olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek sırası ile programa konuklarını aldılar.

FUNDA KURT UZMAN KADROSU OLAN İYİ BİR EĞİTİMCİ

Seyircilere kendini de tanıtan Funda Kurt; “Sağlıkçı kökenli biriyim. Sağlık üzerine doktora yaptım ve Ankara’da bir akademim ve güzellik merkezim var. Kliniğinde yok yok. Bunun sebebi de yurt dışında ki kuruluşlara yaptığım ziyaretlerde ülkemde nelerin eksik olduğunu belirleyerek bunları merkezime getirmek için büyük çabalar sarf etmek. Ayrıca uzman kadrom ile bire bir çalışarak, Güzellik uzmanı olmak isteyenlere eğitimler sunmaktayız” dedi.

KENDİME NE YAPTIRMAK İSTİYORSAM DANIŞANLARIMDA O HİZMETLERİ ALMAKTALAR

Kadınlar için kişisel bakımın yanı sıra erkeklere de hizmet verdiklerini belirten Funda Kurt; “Özellikle saç dökülmesi sorunu ile gelen beyler,  cilt ve el ayak bakımlarına da çok önem veriyorlar. Burada izleyicilerime “Yaz Ayı”  için ciltlere işlemler yapmak istediğimden bahsederim. Ölü deriyi ciltlerinden nasıl atacaklarını öğrenmek için mutlaka bizi ziyaret etsinler. Biz merkezimize geldiğinizde hizmet almak istediğiniz her şeyi bünyemizde barındırıyoruz. Hijyen en önemli özelliğimiz.  Kendime ne yaptırmak istiyorsam danışanlarımda o hizmetleri almaktalar ve bunun haklı gururunu yaşamaktayız.  Doğal güzellikten yanayım, daha doğal dokunuşlarla bizim merkezimizde daha sağlıklı sonuçlar elde edilebilir” şeklinde konuştu…

Ece Gürsel ve Funda Kurt çok keyifli bir program sundular ve beğeni ile izlendiler.

    

İlgili Haberler