Diyet & BeslenmeMagazinManşetModaÜst Manşet

Gigii’s, Ritz And Glitz SS’24 Koleksiyonuyla Büyüledi…

Gigii’s, Ritz And Glitz SS’24 Koleksiyonuyla Büyüledi…

LALE ONUK

Moda tutkunlarının gözdesi Gigii’s, yeni sezonun heyecanını özel bir etkinlikle tanıttı. Ritz and Glitz SS’24 koleksiyonunun özel tanıtımıyla bir araya gelen seçkin davetliler, moda ve lezzetin eşsiz bir uyumunu deneyimledi.

MELODİ ELBİRLİLER

Renkli ve pembe tonlu ikramlarla süslenmiş Gigii’s Caffe, konuklara görsel ve lezzetli bir şölen sunarken, markanın yeni koleksiyonunun detaylarıyla uyumlu bir atmosfer oluşturdu.

Moda Tutkunlarını Büyüleyen Koleksiyon

MERİÇ KÜÇÜK

Tasarımlarıyla moda dünyasına yön veren Gigii’s markasının kurucusu Gülnur Güneş, moda ve cemiyet hayatının önde gelen Arzu Kunt, Begüm Özer, Melis Özer, Mert Vidinli, Bilge Yenigül, Damla Altun, Danla Bilic, Dila Tarkan, Ecem Oltulu, Danla Bilic, Dila Tarkan, Eda Güzelcik, Eylem İpek, Ezgi Fındık, Gözde Kahveci, Hatice Şendil, Hilal Babacan, Lale Onuk, Melodi Elbirliler, Meriç Küçük, Merve Özkaynak, Narod Çetinkaya, Nergis Pekuysal, Nilgün Esinli, Oral Ünlü, Sandra Lazoğlu, Senem Taşkın, Rabia Kurşun, Sima Tarkan, Tuğçe Postoğlu, Yasemin Şefkatli Tatlıses Ve Zeynep Toker gibi isimleri Gigii’s GalataPort mağazasında ev sahipliği yaptı. Bu özel etkinlik, moda tutkunlarının kalplerinde özel bir yer edinirken, Ritz and Glitz SS’24 koleksiyonunun heyecanını katlayarak moda dünyasında büyük bir ses getirdi.

İlgili Haberler