MagazinManşetÜst Manşet

Hande Sarıoğlu Nişantaşı’nı salladı! Tarzı olay oldu…

Son zamanlarda tatil kareleriyle sıkça konuşulan spiker Hande Sarıoğlu, Nişantaşı City’s’de objektiflere yakalandı. Spora olan ilgisi ve sağlıklı görünümüyle dikkati üzerine çeken sivri dilli spiker, sokak tarzıyla da kendine hayran bıraktı.

Cesur paylaşımları ve samimi açıklamalarıyla sıkça gündeme gelen ünlü spiker Hande Sarıoğlu, geçmişte oryantal dans yaptığı anları paylaştığı için işinden ayrılmıştı.

O zamandan bu yana hızla popülerliği artan ve spor yorumlarıyla da adından söz ettiren spiker, son zamanlarda ise pozlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Güzel spiker, Nişantaşı’nda stil tercihiyle gözleri üzerine çekti. Son zamanlarda spor rutinini ihmal etmeyen Sarıoğlu’nun iddialı tarzı, geçenlerde bir bakanın dikkatini çekmeyi başardı.

DİJİTALDE DAHA RAHATIM!
Hande Sarıoğlu, “Televizyona geri dönmeyi düşünüyor musunuz?” sorusuna, “Hayır, düşünmüyorum. Dijital platformda daha rahatım. Orada kendimi daha özgür hissediyorum ve bu alanda devam edeceğim” şeklinde yanıtladı.

Sarıoğlu, Galatasaray’a olan fanatik tutkusunu tekrar vurgulayarak, “Galatasaray’ın maçları olduğu günlerde büyük bir heyecan içinde oluyorum.

Her maça gitmeye çabalıyorum. Aynı zamanda Galatasaray’ın yeni transferleri, heyecanımı daha da artırdı” şeklinde ifade etti.

İlgili Haberler