MagazinManşetÜst Manşet

Kalça estetiğiyle gündem olmuştu! Songül Karlı’dan olay poz…

Son dönemlerde yaptırdığı estetiklerle gündemden düşmeyen Songül Karlı, son paylaşımıyla sosyal medyada olay oldu.

Takipçileri tarafından tanınmayan Karlı’ya ‘’ Songül Karlı olduğunuza eminmisiniz’’ yorumları yapıldı.

Uğradığı büyük değişim sonrası şarkıcı Hadise’ye benzetilen Songül Karlı’yı artık hayranları da tanıyamıyor… Yaptığı son paylaşıma “Songül Karlı olduğuna emin miyiz?” yorumları yapılan sanatçı yine iddialı pozlarıyla sosyal medyayı salladı.

Sosyal medyayı aktif kullanan Songül Karlı’dan yeni kareler gelmeye devam ediyor. Çok konuşulan karelerine yenilerini ekleyen Songül Karlı yine çok iddialı…

Estetikleriyle gündeme gelen Songül Karlı'dan olay yaratan poz... Görenler tanıyamadı: "Songül Karlı olduğunuza emin misiniz" - Resim: 5

Şarkıcı ve sunucu Songül Karlı son olarak kalça estetiği yaptırdığı haberleriyle gündeme gelmişti. Şarkıcılığın yanı sıra sunuculuk da yapan Songül Karlı son olarak vücudunu saran siyah elbisesi ile verdiği pozlarla estetik iddialarını güçlendirmişti.

Son dönemde şarkılarından çok estetikleriyle konuşulan, değişimde adeta Seda Sayan ile yarışan hatta Hadise’ye benzetilen şarkıcı ve sunucu Songül Karlı yaptırdığı kalça estetiğinin hakkını pozlarıyla verdi.

Yaptırdığı estetik operasyonlarla gündemden düşmeyen ünlü türkücü Songül Karlı, cüretkar pozlarıyla da çizgilerin dışına çıkmayı seviyor. Gişe rekorları kıran ve özellikle sosyal medyada büyük bir yankı uyandıran Barbie filmi sonrası tüm dünyayı etkisi altına alan Barbie akımına Songül Karlı da uydu.

Ne zaman kuaförüne gitse orada çektirdiği pozları paylaşmadan edemeyen Songül Karlı yine kural bozmadı. Songül Karlı kuaförüne verdiği pozlarla beğeni topladı.

Cüretkar karelerine bir de modaya uyup çömelme pozu ekleyen Songül Karlı adından söz ettirmişti.

“Keşke benim kadar herkese yakışsa” dediği estetikleriyle havasını atan Songül Karlı son olarak sıfır makyaj halini paylaştı.

Sıfır makyaj hali ile paylaşımda bulunan Songül Karlı’nın takma kirpikleri ise dikkatlerden kaçmadı.

Paylaşımlarıyla dikkat çekmeyi başaran Songül Karlı yine kural bozmadı ve yeni kareleriyle ilgi odağı oldu

İlgili Haberler