MagazinManşetModa

Keyifli bir davet

AYSUN KABA

Lancôme, cilt bakımındaki otoritesini ve bilimin gücünü vurgulayan Skin Science Club deneyimini, bu yıl ikinci kez Akaretler Sıraevler’deki alanında sunuyor. 16 Mart – 5 Nisan 2024 tarihleri arasında ziyaret edilebilecek Lancôme Skin Science Club, keyifli bir davet ile kapılarını açtı.

HAZAL KAYA

L’Oréal Luxe Genel Müdürü Ufuk Batur ev sahipliğinde gerçekleşen açılışa Sümeyye Aydoğan, Merve Toy, Mina Ceran, Betül Avcı, Hamiyet Akpınar, Elizabeth Mas, Mihre Mutlu, Narod Çetinkaya, Lara Paşalı ve Aysun Kaba gibi isimler katılım gösterdi. Lancôme Türkiye Marka Elçisi Hazal Kaya ise Lancôme Skin Science Club’ı bir gece önce ziyaret ederek son dokunuşları yaptı ve bu eşsiz deneyim alanını misafirler için Lancôme cilt bakım ve makyaj uzmanları ile birlikte hazırladı.

ASYA BAŞOL

Lancôme Skin Science Club, 3 katlı alanın her bir odasında farklı deneyimler ve kişiye özel eşsiz hizmetler sunacak. 

BETÜL AVCI

Lancôme, 89 yıllık tecrübesi ile cilt bakımına dair ileri düzey bilim ve teknolojinin gücünü, Skin Science Club ile yeniden ortaya çıkarıyor. Misafirler, bu yıl daha fazla sayıdaki cilt analizi cihazlarına sahip Tekno-güzellik deneyim alanında, Lancôme Cilt Bakım Uzmanları eşliğinde cilt bakımının teknoloji ile buluştuğu noktaları keşfederken kişiselleştirilmiş bir cilt bakım deneyimi yaşama fırsatı buluyor. Lancôme’un öncü teknolojilerinden Skin Screen, cilt ihtiyaçlarınızı analiz edip en uygun çözümü bulma fırsatı sunarken cildi 3 farklı ışık altında detaylı bir şekilde inceleyerek 13 klinik parametrede analiz ediyor.

SÜMEYYE AYDOĞAN

Bu yıl aynı zamanda Lancôme, Skin Science Club’da iki yeni ürününü tanıtıyor. Renergie Triple Serum Eye ve UV Expert Supra Screen Güneş Koruyucu Lancôme severler ile buluşuyor. Renergie Triple Serum Eye, göz çevresindeki kırışıklıkları, sarkmaları ve koyu halkaları hedefleyen yoğun bir bakım sunarken, UV Expert Supra Screen Güneş Koruyucu, cildi güneşin zararlı etkilerine karşı koruyan güçlü bir kalkan oluşturuyor.

BÜŞRA YURTGİL NEZİROĞLU

Deneyim alanının en özel hizmeti olan; Lancôme Absolue Spa premium cilt bakımı ise Lancôme’un uzmanlığını Absolue’nün uzun ömürlülük bilimi ile birleştiriyor. Cryo-Sculptor Bakımı, sıcak ve soğuk kriyo-terapi masajın uyumunu kullanarak cildi yeniden şekillendiriyor ve sıkılaştırıyor. Bakımlarda uygulanan özel Absolue Fusion yüz ve dekolte masajı, maske ve rahatlatıcı el masajı eşliğinde sunularak misafirlere benzersiz bir deneyim yaşatıyor. 3 milyon ultrason titreşimiyle çalışan ve hücre metabolizmasını aktive eden Pro Radiance Booster bakımı 1 haftalık Advanced Genifique dozunu 1 uygulamada cilde nüfuz ederek cilt mikrobiyomunu güçlendirilmesini sağlıyor. Çeşitli yüz ve göz masajları sunarak cildi canlandırıyor ve daha elastik bir görünüm kazanmanıza yardımcı oluyor.

 Elizabeth Mas

Güzellik ve bilimin buluştuğu Skin Science Club16 Mart- 5 Nisan tarihlerinde misafirlerini bekliyor. Bu benzersiz deneyimin yanı sıra, Lancôme PhotoBooth ve ışıltı dolu köşelerin sunduğu eğlenceli noktalarda unutulmaz deneyiminizi ölümsüzleştirebileceğiniz unutulmaz bir güzellik serüvenine adım atmak için hazır mısınız?

HAMİYET AKPINAR

HAZAL ÖCAL

MİHRE MUTLU

MİNE CERAN

SUDE ADEMOĞLULLARI

İlgili Haberler