EğitimKültür & SanatMagazinModa

Model Akademi’den Geleceğin Modelleri ve Na Rayone Dansçıları Hünerlerini Sergiledi

Model Akademi’den Geleceğin Modelleri ve Na Rayone Dansçıları Hünerlerini Sergiledi

Model Akademi ve Na Rayone öğrencilerinin yaptığı muhteşem gösteri ve defileye gelen aileler, geleceğin starlarını ayakta alkışladılar.

Eğlenceli gösteri ilk olarak Dance Crew grubunun gösterisi ile başladı. Daha sonra podyuma çıkan minik modeller aldıkları eğitimle muhteşem bir defile sergilediler.

Na Rayone Dance  kurucusu Sergey Bulygin’in önderliğinde Koreografisini Nikita’nın yaptığı gösteri ilgi ile izlendi.  Rayone’de eğitim alarak dans etmeyi öğrenen minikler, Locale’de gerçekleştirdikleri gösterisi ile izleyenleri adeta büyüledi.  Model Akademi öğrencileri daha sonra sıradaki oyunda bir adet kura çekerek kâğıtta çıkan yazıya göre yürüyüş ve taklit gerçekleştirdiler.

Küçük modeller ve dansçılar heyecanlı olsalar da hata yapmadan güzel bir defile ve gösteri sundular. Aileler ve misafirler küçük artistleri alkışları ile desteklemeyi de ihmal etmediler.

Model Akademi Kurucu Mariia Özdemir yaptığı açıklamada; “Bugün burada öğrencilerimiz ve misafirlerimizi Model akademi ve Na rayone olarak mini konserimiz ve gösterimizle tanıtmaya çalıştık. Her insan özeldir eğitmenler olarak bizim görevimiz çocuğun yeteneklerini geliştirmek, içlerinde bulunan ve bir gün yıldıza dönüşecek o büyük kıvılcımı ortaya çıkarmaktır. Bazı öğrencilerimizin zaten sahne tecrübesi vardı. Bazıları ise sahneye ilk defa çıktılar.

“Model Akademi” Ankara’daki ilk ve tek çocuk ve yetişkin model stüdyosudur. Stüdyomuz 3 yıl önce Ankara’daki en büyük ajans olan “Joker Ajans” bünyesinde kurulmuştur. Bu süre içerisinde öğrencilerimiz farklı defilelere ve reklam çekimlerine katıldılar. Aynı zamanda öğrencilerimiz güzellik yarışmalarına katılıyor ve ödüller alıyorlar. Bir öğretmen olarak çocukların nasıl gelişim sağladıklarını ve başarılı olduklarını görmek bizim için en büyük gurur ve mutluluktur. Bize güvendiğiniz için sizlere teşekkür ediyoruz” dedi.

Yapılan gösteri, dans ve defilelerin ardından sertifikalarını alan öğrenciler, hep birlikte yemek yiyerek bu özel günü aileleri ile birlikte kutladılar…

İlgili Haberler