MagazinManşetÜst Manşet

Reality Of Models Uluslararası Güzellik Yarışması Eskişehir’de yapılacak

Reality Of Models Uluslararası Güzellik Yarışması Eskişehir düzenleniyor. Beşincisi yapılacak olan güzellik yarışmasında 50 aday finale kalmak için ter dökecek.

MustafaBarisDurak Medya’da yer alan habere göre ,Emre Başkut’un düzenlediği Reality Of Models Uluslararası Güzellik Yarışmasının danışmanlıklarını ve proje yönetimini Erkan Özbey ve Eren Kuşçuoğlu yapıyor. Yarışmanın jürisinde ünlü modacı Ali Günaydın, ünlü magazinci Fethi Demirkol,Hakan Bodur gibi isimler yer alırken Cine5Tv sponsorluğunda gerçekleşecek.


Reality of Models Uluslararası güzellik yarışması unutulmaz anlar ve büyülü deneyimlerle dolu dolu bir şekilde devam ederken, sırada kamp ve finale kalan adaylar için heyecan verici bir etkinlik serisi bulunuyor.
Genç yeteneklere destek olmak ve güzellikleriyle parlayacak yıldızları bulmak için çalışmalarını sürdüren organizasyon ekibi şimdi 20 Ağustos’ta Eskişehir’in gözde mekanlarından Gaga’da düzenlenecek ve 50 yarışmacının katılacağı yarı finalin hazırlığını yapıyor.
Burada belirlenecek 20 finalist ise Alaçatı’da kampa alınacak.
14-17 Eylül tarihlerinde Alaçatı Sosyete Butik Otel’de gerçekleştirilecek kampta eğitimler ve etkinlikler ile adaylar hem kendilerini geliştirme imkanı yakalayıp hem de eğlenceli zaman geçirecekler. 20 Eylül tarihinde ise büyük final Eskişehir Nobel Garden’da organize edilecek. Finalde 20 yarışmacı kıyasıya bir rekabet içinde jüri üyelerinin gözüne girip yarışmanın kraliçesi olabilmek için ter dökecek.

İlgili Haberler