Diyet & BeslenmeEğitimGüzellik & MakyajKültür & SanatMagazinManşetModaMüzikSağlıkTeknoloji

ŞAHANE’YE MİLYONLUK KLİP

ŞAHANE’YE MİLYONLUK KLİP

ŞAHANE’YE MİLYONLUK KLİP

 

ŞAHANE’YE MİLYONLUK KLİP

“YAŞAYAMADIĞIM HAYALLERİMİ KLİPLENDİRDİM”

Güzel şarkıcı Cansel Ayanoğlu yeni şarkısı Şahane’ye geçtiğimiz günlerde kendi yönetmenliğinde klip çekti. Dilan Polat’ın gösterişli hayatına da göndermeler olan klip için Cansel “Bu hikaye tamamen beni yansıtıyor daha çok yaşamak istediğim hayallerimi konu olarak sectim. Jestleri, sürprizleri çok severim ama içimde ukte kaldı, çünkü bu güzellikleri yaşatan aşklar yaşamadim, tek taşımı bile kendim aldım yeter ki onu takabilecek düzgün biri olsa hayatımda” Dedi.

“HADİSE, HANDE YENER VE DEMET AKALIN ŞARKILARIYLA BÜYÜDÜM”

Hadise, Demet Akalın, Hande Yener’in şarkılarını çok seven şarkıcı “Herkese hitap eden türkçe pop bir şarkı yaptım. Bu isimlerin tarzını çok seviyorum bu isimlerle kendimi keşfedip şarkı söylemeye başladım. İyi isimleri örnek aldığımı düşünüyorum ikinci şarkım içinde hazırlıklarım başladı” Dedi.

“SERDAR ORTAÇ’LA AŞK YAŞAMADIM ABİM YAŞINDA ”

Serdar Ortaç ile çıkan aşk haberlerine de açıklık getiren Cansel ” Serdar Ortaç abim yaşında mümkün değil, kendisi müzikte bence bir duayen ondan sadace müzik konusunda tavsiyeler aldım.

“SINIRLARIMI BİLİYORUM”

Son dönemdeki sosyal medyadaki teşhircilikten göz altına alınmalar ve sahne kostümlerine de değinen Cansel “Herkes istediğini giyebilir bende mini kıyafetler giyiyorum ama durmam gereken sınırlarımı biliyorum” Dedi.

İlgili Haberler