Diyet & BeslenmeEğitimGüzellik & MakyajKültür & SanatMagazinManşetModaMüzikSağlıkTeknoloji

Simge Pınar- “Küs” Yayında

Simge Pınar- “Küs” Yayında

Türkçe Alternatif müziğin özel seslerinden Simge Pınar’ın “Küs” isimli yeni şarkısı Universal Music Türkiye etiketi ile yayında.

Simge Pınar’ın yeni şarkısı “Küs”, romantik ve incelikli sözleriyle   tam bir yaz şarkısı; keyifli ve enerjik altyapısıyla hüzünlendirirken dans ettirecek!

Alternatif pop ve rock türündeki eserin söz ve bestesi sanatçıya aitken, prodüksiyonunu Efe Demiral, Tibet Akarca ve Arda Karaburçak üstleniyor.

Simge Pınar’ın en yeni şarkısı “Küs”ü tüm dijital platformlardan dinlemek ve satın almak için:

Şimdi Tıklayın!

Universal Music etiketiyle yayınlanan yepyeni şarkılar ile ilgili bilgi almak için:

Omay Dicle Gündoğdu

[email protected]

UNIVERSAL MUSIC GROUP HAKKINDA

Universal Music Group olarak sanatın gücüyle kültüre yön vermek için varız. UMG; yapımcılık, edisyon, lisanslı sanatçı ürünleri ve görsel-işitsel içeriklerle ilgili faaliyetlerde bulunan geniş işletme yelpazesiyle dünyanın lider müzik şirketidir. Her müzik türünde en kapsamlı kataloğu ve şarkıları sunarak sanatçılarımızın gelişimini destekliyor, dünya çapında beğenilen ve ticari olarak başarılı müziğini üretiyor ve dağıtıyoruz. Kendini sanata, yenilikçiliğe ve girişimciliğe adayan UMG, sanatçılarına sanatsal ve ticari fırsatlar sunmak, hayranlara muhteşem deneyimler yaşatabilmek adına hizmetlerin, platformların ve iş modellerinin hız kesmeden geliştirilmesini hedefler. Universal Music Group ile ilgili daha fazla bilgi için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz:

www.universalmusic.com

İlgili Haberler