MagazinManşetÜst Manşet

Tekrar evlendi!

Çağla Şıkel ile Emre Altuğ, 2008 yılında nikâh masasına oturmuştu. Kuzey ve Uzay adında iki çocukları olan çift, 2015’te ayrılık kararı almıştı. Yeni teklisi ‘Tatildeyim’i müzikseverlerin beğenisine sunan Altuğ, müzik klibi için tekrar evlendi.

Tekrar evlendi

Oyuncu ve şarkıcı  2008 yılında hayatını birleştirdiği manken Çağla Şıkel ile 2015’te boşanmıştı. Bu ilişkiden Kuzey ve Uzay adında iki çocuğu olan sanatçı,olarak aynı dizide rol aldığı Gözde Kansu ile aşk yaşadığı dedikodusuyla adından söz ettirmişti.

İki çocuk babası Emre Altuğ, “Yanınızda ne zaman birini göreceğiz?” sorusuna, “Doğru zamanda görürsünüz. Ben hazırım ama henüz böyle bir durum yok” yanıtını vermişti.

 

Tekrar evlendi

 

“ANLIK BİR ŞEY”

Rol arkadaşı ile katıldığı 49. Pantene  Kelebek Ödül Töreni’nde el ele kameralara yansıması hatırlatılan Altuğ, “Bir anlık bir şey. Gözde benim çok sevdiğim bir arkadaşım, düşmemesi için destek oldum sadece” karşılığını vermişti.

 

Tekrar evlendi

 

“BİRBİRİMİZİ TANIMAYA ÇALIŞIYORUZ”

Emre Altuğ, geçtiğimiz haftalarda Zekeriyaköy’de objektiflere takıldı. Muhabirlerle sohbet eden oyuncu, “Uzun zamandır yanınızda kimseyi göremiyoruz. Hayatınızda biri var mı?” sorusu üzerine, “Siz göremiyorsunuz, bugün o gün değil, bir şey açıklamak için henüz erken, birbirimizi tanımaya çalışıyoruz, gerektiği zaman açıklarım” diyerek, hayatında biri olduğunu ilk kez açıklamıştı.

İlgili Haberler