Güzellik & MakyajKültür & SanatMagazinManşetÜst Manşet

Türkiye güzeli annenin gurur paylaşımı: Güzel kızım ne ara bu kadar büyüdün sen?

Türkiye güzeli annenin gurur paylaşımı: Güzel kızım ne ara bu kadar büyüdün sen

Ünlü manken kızının mezuniyet fotoğrafını paylaştı.

1995 Türkiye güzeli Demet Şener’in İbrahim Kutluay ile evliliğinden dünyaya gelen kızı İrem, bu yıl liseyi bitiriyor. Şener,  üniversiteye hazılanan kızının kepli fotoğrafını sosyal medya hesabında takipçileri ile paylaştı.

Demet Şener, altına şu notu düştü:

“Benim güzel,zarif kızım… Ne ara bu kadar büyüdün? Çok yakında 19 yaşına giriyorsun ve liseden mezun olup üniversite eğitimine başlıyorsun. Seninle gurur duyuyorum… Bu yolculukta beni hiç üzmediğin için sana çok teşekkür ediyorum. ‘Bir genç kız hayal et’ deselerdi, bu kadarını tahmin edemezdim. Sen benim hayallerimin ötesinde bir genç kız oldun. Ne mutlu bana ne mutlu sana. Allah yolunu açık etsin… Seni ne kadar çok sevdiğimi anlatmaya kelimeler yetmez sanırım.seni çok çok çok çok seviyorum…Nerden nereye…çok şükür”

Türkiye güzeli annenin gurur paylaşımı: Güzel kızım ne ara bu kadar büyüdün sen

İrem’in 1. sınıf fotoğrafını annesi Demet Şener paylaştı. 

ÜNLÜLERİN ÇOCUKLARI NEREDEN MEZUN?

Gösteri dünyasının ünlülerinin çocukları er ya da geç anne- baba mesleğine yönelseler de ya da o kulvardan fazla uzaklaşmasalar da farklı alanlarda yüksek öğrenim görüyorlar. Sinema, müzik ve tiyatro alanında isim yapan yıldızların çocukları öğrenim için en çok hangi ülkeleri tercih ediyor ve hangi dallarda eğitim alıyorlar.. İşte yanıtı..

O ARTIK BİR DOKTOR!

1983 Türkiye ve 1984 Avrupa Güzeli Neşe Erberk‘in kızı Selin Gurdikyan, Florida International University’den mezun oldu. Tıp fakültesini başarıyla bitiren Selin Gurdikyan, mezuniyet fotoğrafını Instagram’da takipçileri ile paylaştı.

Gurdikyan fotoğrafın altına şu notu düştü:

“Bir bölümün sonu ve yeni bir kitabın başlangıcı… 3,5 yılın bu kadar çabuk geçeceğini düşünmemiştim. Zaman zaman bu süreçte kaybolduğumda bile her saniyesini sevdim. Eğer siz de benim gibiyseniz ve bazen acele etmek istiyorsanız kendinize hayatın bir kısa mesafe koşusu değil, bir maraton olduğunu hatırlatın. Acele etmeyin. En rastgele anlarda aklınıza gelecek küçük şeylerin tadını çıkarın. Konfor alanınızın veya uzmanlığınızın dışında görünebilecek yeni şeyleri denemekten korkmayın. Çevrenizi keşfedin ve kendinizi keşfedin. Bu senin hayatın ve harika şeyler yapacaksın…”

Türkiye güzeli annenin gurur paylaşımı: Güzel kızım ne ara bu kadar büyüdün sen

 

Selin Gurdikyan, katıldığı 2. Sayfa programında Tıp Fakültesi son sınıf öğrencisi olduğunu, bölüm olarak ise ‘Estetik ve plastik cerrahlık’ düşündüğünü anlatmıştı…

 

‘OĞLUM ARTIK BOĞAZİÇİLİ’

Müzisyen, şair Tuna Kiremitçi’nin 18 yaşındaki oğlu Can, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda elde ettiği başarıyla ailesini gururlandırdı.

Sınavdan yüksek puan alan Can, Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’ne yerleşti.

Yaşadığı büyük sevinci takipçileriyle paylaşan ünlü müzisyen duygularını dile getirdi:

 

Türkiye güzeli annenin gurur paylaşımı: Güzel kızım ne ara bu kadar büyüdün sen

 

“Can’ımız emeklerinin karşılığını Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’ne girerek aldı ve bizi bir kez daha gururlandırdı. Gerçi bu olmasaydı da sırf oğlumuz olduğu için zaten gururluyduk. Şimdi mutluluğu mutluluğumuz oldu. Yolun açık olsun güzel oğlum.

İlgili Haberler